از پیشنهاد پرسپولیس و حضور مجدد در ایران و …بگید.
قبل از اینکه من بیام از طرف پرسپولیس چند بار با من تماس گرفتند ولی چون قرارداد داشتم نمیتوانستم بیام. مثل همین الان که خیلی پیشنهاد دارم ولی جدا نمیشم. خیلی ها به من گفتند به پرسپولیس نیا وضعیت خوبی نداره ولی من به خودم اعتماد داشتم. میدانستم با بازیکنان و مدیریت میتوانم پرسپولیس را به جایگاه اصلی اش برگردانم و خداروشکر پرسپولیس برگشت به جایی که متعلق به آن است.

سال اول حضورتان شایسته ترین تیم برای قهرمانی بودید که در هفته آخر به دلیل تفاضل گل قهرمان نشدید. از شروع ناامید کننده و حضور در رده شانزدهم تا مدعی قهرمانی شدن…آن سال چطور بود؟؟؟
بازیکنان به من این اعتماد و خوشبختی را دادند. من بعد از باخت از ذوب آهن در تهران اعلام کردم که این تیم قهرمان خواهد شد.خیلی ها به من خندیدندو مسخره ام کردند. علی رغم تمام ناداوری ها ما شروع کردیم به بردن و متاسفانه قهرمانی را به دلیل تفاضل گل از دست دادیم. ولی قانون را در حال حاضر تغییر دادند و بازی ورود ملاک است که اگر آن موقع بود ما قهرمان میشدیم. آن سال اتفاقات بدی برایمان افتاد از ناداوری ها تا فوت هادی نوروزی و …

قهرمانی را ازدست دادیم ولی تماشاگران ۲۰ دقیقه ایستاده تشویقتان کردند.
بله و این دقیقا بزرگترین ثروت باشگاه بود. راه آهن هم تمام تلاشش را کرد که با تفاضل گل کم ببازند و وقت کشی میکردند درحالیکه خودشان داشتند سقوط میکردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار