اسمهای ۳بعدی زیبا رسید

کاملاً رایگان

lاسم خوشگلتو بردار

همه ی اسم ها اسمهای  3بعدی زیبا رسید    کاملاً  رایگان  lاسم خوشگلتو بردار  همه یتاجری برزیلی خودروی میلیاردی خود را برای جلب توجه مردم به فرهنگ اهدای عضو، دفن کرد و گفت مردم چیزهایی با ارزشتر مانند قلب وکلیه را چال میکنند در حالی که افرادی به این اعضا نیاز دارند
احمق

وزیر امور خارجه ایران ۱۹ فوریه (۳۰ بهمن) به روسیه سفر و با سرگئی لاوروف همتای روس خود دیدار می‌کند
ایکس آر گیمز

بزرگترين گروه پيش بينى و بازى هاى آنلاين

آنلاين بازي كنيد و كسب درآمد كنيد

ثبت نام و پيش بينى در
نظریه ی جدیدی که در دنیا به روز و مطرح است می گوید که ما بر اساس نیازهای درونی مان است که رفتارمان را شکل می دهیم و انتخاب می کنیم بارها از من شنیده اید که ما “انتخاب می کنیم”. انتخاب می کنیم که افسرده باشیم یا انتخاب می کنیم که شاد باشیم. عوامل بیرونی تأثیری در احساسات ما ندارند بلکه نیارهای درونی هستند که احساسات و برپایه ی آن بر رفتار ما تأثیر دارند.

در این مبحث می خواهم بر مبنای این نظریه جدید بحث تنبیه و تشویق را بررسی کنم. ابتدا تنبیه و بعد تشویق و بعد طبق معمول بحث کارکرد مطرح می شود. در کارکرد ما می خواهیم ببینیم که کارکرد تنبیه و تشویق چیست در مباحث قبل کارکرد را مفصل توضیح داده ایم. گفتیم که در کارکرد به دو سؤال پاسخ می دهیم ” چرا و چگونه “. لطفا ذهن خود را پرسشگر بار بیاورید، چرای بی جواب!!!، چرا ما باید کودک را تنبیه کنیم؟ ما فوری می گوییم برای اینکه آدم شود، برای اینکه تربیت شود و بچه ی درستی بار بیاید. این چرا به درد نمی خورد چون این چرا که سریع به آن پاسخ می دهیم چرای اتهام است و چرایی است که جوابش را از قبل آماده کرده ایم این چرای با جواب، کمکی به رشد ما نمی کند.

چرای بی جواب است که به رشد ما کمک می کند، چرای کودکانه، بچه ها ذهنشان پر از چراهای کودکانه بی جواب است، بعد میره دنبال جواب چراهایش و نظریه پرداز می شود. چرا کودک باید تنبیه شود؟ 
حاضرین: یاد بگیرد، متوجه اشتباهش بشود، یکی از راه های یادگیری است،
استاد سلطانی: آهان به همین دلیل است که هیچی یاد نمی گیریم.
حاضرین: اشتباهش را تکرار نکند، مسؤلیت کارش رو به عهده بگیرد.

استاد سلطانی: واقعاً شما به همین دلیل فرزندتان را تنبیه می کنید؟؟؟ یعنی کتک می خورد که اشتباهش را متوجه بشود و تکرار نکند!
یکی از حاضرین: نه محرومش می کنیم از چیزهایی که دوست دارد،
استاد سلطانی: حالا به این موضوع هم می رسیم که اجازه داریم محرومش کنیم یا نه؟
حاضرین: بیشتر عصبانیت هایمان را خالی می کنیم.
پس اول مثل همیشه می رویم سراغ ریشه ی کلمه تنبیه، چون در مورد این کلمه هم بسیار بحران مفاهیم داریم. تنبیه یعنی چی؟؟؟  ما سه کلمه داریم: تنبیه، مجازات وکیفر این سه کلمه چه فرقی باهم دارند؟ (ادامه دارد…)

نشست تنبیه {قسمت۲}
[استادسلطانی]
کانال تربیتی نوردیده

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار