خانم های مذهبی

⬅ ورود آقایون ممنوع نیست..
⬅ کانال اول حجاب درایران

دختران چادری و محجبه وارد شوند

 تعجب نکنید این سخنان خود آقای روحانی است، منتها در جمع نیروهای انقلاب، برگردد بین دیپلمات ها باز همان روحانی سابق می شود ⭕️ هشدار رحمت‌اله‌ بیگدلی، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به‌ محمدرضا باهنر:
آقای باهنر، دست از توهین به‌ملت ایران بردارید‌!

محمدرضا باهنر، چهره شاخص‌ اصول‌‌گرا: پنج میلیون طرفدار آمریکا و اسرائیل در کشور داریم!

۱. به‌ نوشته قانون، آقای محمدرضا باهنر‌ چهره شاخص‌ اصول‌گرا‌ و رئیس مجموعه‌ اصول‌گرای‌ موسوم به «جبهه‌ پیروان خط امام و رهبری» در راستای توجیه وضعیت بسیار نامطلوب‌ جریان موسوم به‌اصول‌گرا در میان ملت شریف ایران ادعا‌ کرده است که: «پنج میلیون طرفدار آمریکا و اسرائیل در کشور داریم.»!

۲. این سخن آقای باهنر در حالی ایراد شده‌ است که در همه‌پرسی تعیین نوع حکومت ایران که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌ تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ برگزار شد‌ ۹۸٫۲ درصد از واجدان شرایط در این همه‌پرسی شرکت کردند‌ و ۹۹٫۳۱‏ درصد از‌ شرکت‌کنندگان نیز با تکیه بر شعار معروف «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» به جمهوری اسلامی‌ رأی مثبت دادند.

۳ . بدون تردید علاوه بر این‌که این ۹۹٫۳۱‏ درصد رأی‌دهنده به‌ جمهوری اسلامی‌ مخالف آمریکا و رژیم صهیونیستی بودند؛ زیرا برخلاف خواست آمریکا و رژیم صهیونیستی به‌ جمهوری اسلامی رأی آری دادند، هرگز نمی‌توان ادعا کرد که آن‌ ۱/۹۸ درصد کسانی که در همه‌پرسی شرکت نکردند و یا ۰/۶۹ درصد یعنی کم‌تر از یک درصد شرکت‌کنندگان در همه‌پرسی‌ که به‌جمهوری اسلامی رأی ندادند لزوماً طرفدار آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده‌اند؛ زیرا یا امکان شرکت برای آن کم‌تر از دو درصد نبوده و یا این‌که آن کم‌تر از یک درصد هم شاید به دلایل‌ دیگری رأی منفی داده‌ باشند!

۴. البته ما این سخنان آقای باهنر را قبول نداریم و معتقدیم که فهم و شان آحاد ملت شریف و فهیم ایران بسیار‌ بالاتر از این است که طرفدار آمریکا و رژیم صهیونیستی بشوند!
ما معتقدیم‌ که‌ آقای باهنر‌ صرفاً‌ برای توجیه جایگاه بسیار نامطلوب جریان اصول‌گرایی‌ در میان ملت، چنین توهینی را در حق مردم‌ شریف ایران روا داشته‌ است‌!

۵‌. حال بر فرض‌ این‌که بخواهیم از باب مماشات‌ با آقای‌ محمدرضا باهنر، این حرف نادرست‌ ایشان را بپذیریم، آقای باهنر‌‌ که از ابتدای تأسیس جمهوری اسلامی‌ در مناصب مختلف بوده‌ و هم اکنون نیز بعد از پشت کردن مردم به‌ آنان، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شده است تا مصلحت ملتی‌ را تشخیص دهد که او را به‌ عنوان نماینده خود قبول ندارند، باید به‌ مبارزان رنجدیده‌ای‌ که به‌ نام اسلام‌ با دیکتاتوری پهلوی مبارزه‌ کردند، شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ملت شریف ایران پاسخ دهد که ایشان و هم‌فکرانشان چه بلایی‌ بر سر ملتِ عاشق جمهوری اسلامی ایران‌ و مخالف آمریکا و رژیم صهیونیستی آورده‌اند که طبق گفته عجیب و غیرقابل اثبات ایشان بعد از گذشت حدود چهار دهه از پیروزی انقلاب و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، پنج میلیون نفر از آنان مدافع آمریکا و رژیم صهیونیستی شده‌اند؟!

هشدار به‌ آقای باهنر و همفکران وی

در پایان، این‌ بیت زیبای نظامی‌ گنجوی‌ را به آقای باهنر‌ و هم‌فکران وی‌ متذکر شوم که می‌گوید:
آینه چون نقش تو بنمود راست
خود شکن، آئینه‌ شکستن خطاست

جناب باهنر، اگر می‌بینید که ملت ایران، شما را قبول ندارد حداقل‌ یک بار به دقت در اعمال و رفتار خود تأمل کنید تا دلایل برگشتن ملت از خودتان را دریابید و بکوشید که با توبه از جفای در حق ملت به دامن ملت باز‌ گردید، نه این‌که برای توجیه پشت‌ کردن‌ ملت به‌ شما، این‌گونه آسمان و ریسمان ببافید و‌ به ملت رشید‌ ایران توهین کنید!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار