رئیس جمهور در نشست مشترک وزیران و استانداران سراسر کشور:

اگر کسی امید و نشاط ۱۰۰ درصدی و کافی ندارد، نباید در مسئولیت بماند؛ ما به آینده امیدواریم و می توانیم کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهیم.

همه کشورها در موضوع برجام در مقابل ترامپ ایستادند و به جز یک یا دو کشور کوچک در منطقه و رژیم صهیونیستی، کشور دیگری در کنار او باقی نماند.

دهباشی: ظریف و روحانی زیاده از حد به واقعیت‌های عریان سیاست ‌خوش‌بینانه نگاه می‌کنند/ امروز اگر به ۱۲ فروردین ۵۸ برگردیم رای جمهوری اسلامی بیشتر است

حسین دهباشی، پژوهشگر تاریخ شفاهی در گفت‌وگو با فرهیختگان:
امروز اگر به ۱۲ فروردین سال ۵۸ برگردیم، با وجود همه دلخوری‌ها که منتقدان هر حکومتی دارند، حتی اگر به جای آری یا نه به جمهوری اسلامی سایر گزینه‌ها همانند مشروطه، مشروطه سلطنتی، کمونیستی و… قرار گیرد، گمان می‌کنم از ۹۸/۲ درصد سال ۵۸، جمهوری اسلامی امروز رای بالاتری خواهد آورد.
آقای روحانی یا آقای دکتر ظریف به روشی فکر می‌کنند و به دنیا نظر می‌کنند که تصور من این است که زیاده از حد نسبت به واقعیت‌های عریان سیاست ‌ورزیدن در عرصه بین‌المللی خوش‌بینانه است.
در برجام اگر با دقت نگاه می‌کردیم، اولین باری نبود که در چنین معاهداتی غرب چه با ما و چه با کشورهایی همانند ما بدعهدی می‌کرد و تقریبا از ابتدا معلوم بود به اینجا می‌رسد.
شاه نرفت، فرار کرد شاه همیشه پا به فرار خوبی داشت. از همان دوره اولی که متفقین ایران را گرفتند شاه می‌خواست با پدرش از ایران برود تا دوره ملی شدن نهضت نفت به سرعت ایران را ترک کرد و همین‌طور که از ایران رفت، رفت که بازنگردد.
خیلی از دربار پهلوی همچنان در توهم این هستند که به قول خودشان آخوندها دو ماه دیگر می‌روند!
متن کامل را در لینک زیر بخوانید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار